WITAM CIĘ, JESTEM KASIA

pole-dance-super-ze-tu-jestes
SUPER, ŻE TU JESTEŚ!

Zapraszam Cię do kameralnego studia pole dance, które prowadzę w Żorach od 2016 roku.
Tutaj dowiesz się, co to w ogóle ten pole dance jest ;-)
Jeśli znudziły Ci się dotychczasowe formy aktywności, masz ochotę spróbować czegoś nowego, chcesz odreagować stres, lub po prostu spalić kilka kalorii, żeby móc zjeść tabliczkę czekolady bez wyrzutów sumienia, a przy tym wszystkim trochę się pośmiać, poznać mnie i inne fajne dziewczyny, to czekam na Ciebie na sali.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, a z zamiłowania ceramikiem i instruktorem pole dance. W marcu 2015 roku zdobyłam kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć Vertical Dance Pole Fitness. Od tamtego czasu stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w rozmaitych warsztatach i szkoleniach o tematyce sportowej. Podczas prowadzenia zajęć pole dance moim priorytetem jest bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dążę do tego, aby kursanci zrozumieli podstawową technikę pole dance, kładę nacisk na poprawne wykonywanie figur poprzez szczegółowe tłumaczenie punktów nauczania. Moim celem jest przekazanie swojej wiedzy w prosty i zrozumiały sposób oraz osiągnięcie przez kursantów satysfakcji wynikającej z trenowania tej, jakże pięknej, dyscypliny sportowej!


Pole Dance WorkoutDla mnie sport nigdy nie był obcy, choć tak do końca z żadnym nie byłam związana na dłużej. Miałam predyspozycje do uprawiania sportu lecz żadna z ogólnodostępnych dyscyplin nie spodobała mi się do tego stopnia, abym chciała się w niej doskonalić. Aż pewnego dnia postanowiłam pójść na zajęcia pole dance i wtedy poczułam to coś. Pole dance urzekł mnie przede wszystkim tym, że nie ma w nim miejsca na nudę, zawsze uczysz się czegoś nowego, każde zajęcia są inne. W tym sporcie, tak naprawdę, wszystkie chwyty są dozwolone, oczywiście pewne zasady dotyczące techniki muszą być zachowane, jednakże każdy może wymyślić swoją własną figurę, bądź oryginalne połączenie. To dyscyplina, która ciągle się rozwija!